Bývajte na úrovni v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave

Zaľúbené páry, rodiny s deťmi či podnikatelia hľadajúci kvalitný domov a slušnú prácu sa môžu tešiť na úžasnú ponuku, ktorú vám opíšeme v nasledujúcich riadkoch. Predstavíme vám projekt, ktorý určite neostane nepovšimnutý.

Bratislava a jej možnosti

Kde možno nájsť útočisko pre seba a svojich blízkych? Hlavné mesto Slovenska ponúka nespočetné množstvo pracovných ponúk a skvelé možnosti pre život. Bratislava, kolíska luxusu a nekonečných možností vás očarí aj svojou kultúrou, občianskou vybavenosťou, dopravnými uzlami a rozličnými službami. Určite každý z vás túži po zabezpečenom živote. Ak ste našli prácu, môžete sa posunúť ďalej.

Výbornou voľbou, ako pokračovať, aby ste sa mohli usadiť, je obhliadka bytov na predaj v Bratislave. Máme pre vás ponuku, ktorá vám umožní väčší prehľad o aktuálnych projektoch a ich občianskej vybavenosti. Na portály finep.sk nájdete kompletný zoznam súčasných bytových komplexov, kancelárskych a komerčných priestorov. Vďaka prehľadnosti spomínanej stránky sa rýchlo zorientujete a vyberiete si to, čo vám bude vyhovovať.

Jégého alej

Bývanie v novom a modernom apartmáne, kde máte všetko na dosah, je na nezaplatenie. Pohodlie, súkromie, tichú lokalitu ponúka blízky sused projektu Danubius One, a to práve Jégého alej. Dobrý pocit z bývania sa vám naskytne už pri prvej obhliadke obytného domu. V jeho areály nájdete miestnu pekáreň s čerstvými výrobkami, kaviareň a historickú budovu Cvernovky, či miestne trhovisko Miletičova.

Českí architekti plánujú rekonštrukciu susediacej historickej budovy Cvernovka, aby sa zachoval príjemný ráz miesta a ľudia sa radi vracali domov. Občianska vybavenosť je na dosah ruky. Ak potrebujete zeleninu a ovocie, príp. aj čerstvé kvety, na miestnom trhovisku Miletičova ich nájdete. Aj vaše deti si prídu na svoje, pri hrách na detských ihriskách.