Chcete v kuchyni horné skrinky s praktickým otváraním?

Asi niet miestnosti, ktorá by bola tak priestorovo náročná ako kuchyňa. Aj keď opomeniete jedálenský stôl a zameriate sa len na kuchynskú linku, stále potrebujete veľa priestoru na prípravu jedál, na všetky spotrebiče a veľké množstvo úložného priestoru pre vybavenie kuchyne a aj rôzne potraviny.

 

Komfort a bezpečnosť na prvom mieste

Kto si stavia rodinný dom, môže si na kuchyňu vyčleniť viac priestoru a všetko do nej bezproblémovo zmestiť. Netýka sa to však všetkých domov a už vôbec nie väčšiny bytov. Veľakrát je priestor pre kuchyňu značne obmedzený.

Dôsledkom toho je, že v rámci kuchynskej linky je potrebné využiť maximum ponúkaného priestoru a teda „ísť“ s kuchynskou linkou aj do výšky. Otázkou potom ostáva ako vyriešiť otváranie horných skriniek tak, aby bolo komfortné a neprekážalo pri príprave jedál a ďalších činnostiach v kuchyni? Odpoveď sa skladá z dvoch slov, Blum AVENTOS.

 

Vhodné riešenie aj pre veľké a ťažké výklopy

Ak sa pýtate, čo sú to za cudzie slová, Blum je výrobca, ktorý sa špecializuje na nábytkové kovania a AVENTOS je označenie ich výklopového systému. A prečo sa rozhodnúť práve pre Blum a pre niektoré z ich výklopových kovaní, napríklad AVENTOS HK top?

V prvom rade je tu vysoký komfort pri manipulácii s výklopmi horných skriniek. A to aj v prípade veľkých a ťažkých výklopov, s ktorými budete môcť manipulovať naozaj ľahko. Taktiež bezproblémové je aj bezúchytkové otváranie vďaka technológiám pohybu SERVO-DRIVE a TIP-ON.

Ďalšou výhodou je, že aj pri otvorení výklopov vám ostane v oblasti pohybu okolo kuchynskej linky voľné miesto. Nebudete sa tak musieť obávať úrazu hlavy ak necháte otvorenú niektorú z horných skriniek pre komfortnejší prístup k potrebným ingredienciám, či náčiniu potrebného pri príprave jedál.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Serghei Starus / Shutterstock.com