Ako zo záhrady urobiť zábavný park? Tieto hračky by vám nemali chýbať

Záhrada je miestom na oddych, stretávanie sa s rodinou, priateľmi a hlavne tiež miestom určeným k detským radovánkam a hrám. Ak túžite po tom, aby bola záhrada zároveň aj detským ihriskom, mali by ste si domov zaobstarať herné stanovištia, ktoré vaše deti zabavia. Na aké by ste sa konkrétne mali zamerať?

Bývate v rodinnom dome so záhradou? Potom patríte ku šťastlivcom, ktorí si môžu užívať hry na vzduchu priamo vo vlastnom príbytku. Chcete, aby bola záhrada vášho domu zaujímavá pre tých najmenších? Postarajú sa o to detské záhradné hračky, ktoré deťom doprajú množstvo zábavy.

Ako vybaviť vašu záhradu tými správnymi kúskami? Aby sa deti dostatočne zabavili a užili si každú voľnú chvíľu vonku, je potrebné zamyslieť sa nad tým, čo zaujme ich pozornosť najviac.

Trampolína patrí k najobľúbenejším hračkám

V súčasnosti deti túžia najmä po bazénoch a trampolínach. V bazénoch si deti užijú zábavu a dokonale sa osviežia. Tí najmenší potrebujú skákanie a pohyb doslova milujú. Na trampolínach pri skákaní deti rozvíjajú svoje schopnosti – koordináciu a orientáciu v priestore. Zábavu na trampolíne uvítajú aj rodičia: deti sú v dohľade na jednom mieste, ľahko ich skontrolujete z terasy, a ak kúpite trampolínu väčšiu, budete sa môcť zabaviť priamo s deťmi aj vy sami. Nezabúdajte ani na detské záhradné domčeky, ktoré patria spolu s preliezkami a pieskoviskom k základným prvkom výbavy každej „detskej“ záhrady.

Vlastné detské ihrisko je snom všetkých drobcov

Neradi chodíte na verejné ihriská? Aj na vašej záhrade môže dieťa mať „výbavu“ ako v detskom zábavnom parku. Ak chcete, aby sa deti dokonale zabavili, nemali by vo vašej záhrade chýbať hojdačky, preliezky, šmykľavky, lezecké steny a iné prvky, vďaka ktorým si deti užijú poriadnu zábavu.

Odporúčame vyberať len certifikované výrobky, ktoré spĺňajú všetky potrebné normy bezpečnosti podľa kritérií Európskej Únie. Dbajte vždy na výber kvalitného dodávateľa, medzi ktorých patrí napr. Marimex.sk, ktorý je zárukou kvality materiálu a prevedenia, aby bolo vybavenie pre vaše ratolesti maximálne bezpečné.