Záhradný altánok postavíte za pár minút

Dom bez záhrady nie je nikdy dokonalý, rovnako ako nie je dokonalou záhrada bez altánku. Lenže postaviť ho chce čas aj investíciu. Skúste to inak.

Postavte si záhradný altánok z nožnicového stanu. Nebojte sa, bude vypadať výborne a naviac vám poskytne mnoho výhod. Nie vždy je miesto vhodné pre altánok úplne jednoznačné. Pristúpte k tomu inak. Než sa definitívne rozhodnete, kde svoju záhradnú drevostavbu postavíte, vyskúšajte si výhody a nevýhody rôznych kútov vašej záhrady. Rozložte sa tam s nožnicovým stanom. Rozmery stanov sú od 2×2 m až po 6×3 m, čo je úctyhodných 18 m2. To však stále nemusí byť finálna veľkosť. Stany sa totiž dajú navzájom spojovať do väčších celkov.

Krásavci v rôznych farbách

Nožnicový stan nemusí byť len biely. Ponúka sa v niekoľkých farbách a samozrejme vaša kreativita sa môže na stane prejaviť v jeho dizajnovom dotvorení. Ak sa tieto stany predávajú ako promo stánky, je možné si nechať steny stanu potlačiť podľa potreby, hlavne prvkami corporate identity. Ide o veľmi univerzálne riešenie, ktoré sa dá použiť ako záhradný altánok, party stan, promo stánok aj predajný stánok.

Stan je možné používať ako otvorený, teda iba z nepremokavým zastrešením, alebo s bočnými textilnými stenami. Tie sa jednoducho montujú aj demontujú. Zachytávajú sa pomocou suchých zipsov.

Stan ktorý postavíte za pár minút

Výhodou nožnicových stanov je až neuveriteľne ľahká montáž a demontáž. Stačí vám na to pár minút. Stany sú ľahké, takže ich jednoducho v zloženom stave premiestnite. Manipuláciu s nimi zvládnu aj ženy. Na betón sa stany montujú pomocou záťaží, na mäkký povrch, ako je trávnik, pomocou kolíkov a uťahovacích gurtní.

Tento stan si jednoducho preveziete na chalupu, alebo s sebou kamkoľvek na výlet. Zložený stan je nielen ľahký, ale aj veľmi skladný, Vojde sa vám ako nič do auta. Mnohí, ktorí toto riešenie miesto drahého altánku vyskúšali, uňho už zostali. Je veľmi praktické a dáva nám nezávislosť.